Jaki PIT?

Posted by on paź 23, 2013 in PITY | 0 comments

W dzisiejszym świecie nie musisz wybierać między szybkim a wygodnym sposobem  rozliczenia z podatku. Możesz połączyć obie te cechy i rozliczyć się przez Internet. Przekonaj się, że to banalnie proste.

Formularz tradycyjny

W XXI wieku tradycyjna forma rozliczeń przegrywa z elektroniczną możliwością wypełniania druków. W poprzednim roku z tej opcji skorzystało zdecydowanie mniej podatników, niż z deklaracji elektronicznej. Polacy coraz częściej przekonują się do tego sposobu i nic dziwnego, jest to rozwiązanie zdecydowanie szybsze i wygodniejsze.

Formularz elektroniczny

Dostępny w formie e-deklaracji, jest w świetle prawa równoważny z dokumentem tradycyjnym. Pomaga zainstalowanie odpowiednich programów, które ułatwiają wypełnianie formularza. Taka forma nie wymaga od nas stawiania się osobiście w urzędzie. Druki możemy poprawiać dowolną ilość razy. Wypełniony formularz wysyłamy na stronę urzędu i czekamy na druk zwrotny. Zdecydujmy się na nowoczesne rozwiązanie, które pomoże nam w poprawnym i szybkim wypełnianiu naszego corocznego obowiązku.
pit 38 podatki pit Formularz pit 36 ulga na dzieci pit 2014 PIT przez Internet Program do pit PIT 36 odliczenia podatkowe podatki 2014

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>