O PIT

W dzisiejszym świecie nie musisz wybierać między szybkim a wygodnym sposobem  rozliczenia z podatku. Możesz połączyć obie te cechy i rozliczyć się przez Internet. Przekonaj się, że to banalnie proste.

Formularz tradycyjny

W XXI wieku tradycyjna forma rozliczeń przegrywa z elektroniczną możliwością wypełniania druków. W poprzednim roku z tej opcji skorzystało zdecydowanie mniej podatników, niż z deklaracji elektronicznej. Polacy coraz częściej przekonują się do tego sposobu i nic dziwnego, jest to rozwiązanie zdecydowanie szybsze i wygodniejsze.

Formularz elektroniczny

Dostępny w formie e-deklaracji, jest w świetle prawa równoważny z dokumentem tradycyjnym. Pomaga zainstalowanie odpowiednich programów, które ułatwiają wypełnianie formularza. Taka forma nie wymaga od nas stawiania się osobiście w urzędzie. Druki możemy poprawiać dowolną ilość razy. Wypełniony formularz wysyłamy na stronę urzędu i czekamy na druk zwrotny.

Zdecydujmy się na nowoczesne rozwiązanie, które pomoże nam w poprawnym i szybkim wypełnianiu naszego corocznego obowiązku.