Druk Pit 36 przez sieć

Posted by on gru 13, 2013 in Artykuły | 0 comments

Deklarację PIT 36 możesz wypełnić w błyskawiczny i łatwy sposób. Jeśli jesteś płatnikiem, którego tyczy ten wariant kwestionariusza, pamiętaj, że jesteś zobowiązany rozliczyć się z państwem do końca lutego 2014 roku. Nie musisz w tym celu udawać się do Fiskusa. Wystarczy, że wykorzystasz do tego celu swój komputer i zaznajomisz się z programem, który ułatwi Cię w sprawnym wypełnieniu deklaracji.

 

 

 Rozliczenie PITu 36 przez Internet

 Żeby rozliczyć się w jak najbardziej korzystny dla Ciebie sposób, musisz zaufać nowoczesnym rozwiązaniom. W tymże celu sięgnij po gotowe, nieodpłatne formularze PIT online. Momenty, gdy najbardziej rozpowszechnioną odmianą realizowania formularzy skarbowych, stanowiło ich ręcznie uzupełnianie w Urzędzie dawno się skończyły.  Formularz do PIT, który jest umieszczony w sieci, przybiera formę e-deklaracji i jest rozpatrywany przez Urząd tak samo jak ten tradycyjny. Nie wymaga Twojego podpisu. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskasz mnóstwo dodatkowego czasu.

 PIT Pro – bezpłatny program do PITów

Gdy rozliczymy się przez sieć, możemy mieć mnóstwo profitów. Najważniejszym profitem, jaki zyskamy to bezproblemowość i łatwość użytkowania. Poza tym programy do rozliczania PITów, wliczając w to PIT Pro, mają wbudowany w asekurujący system podpowiedzi, który przeprowadzi nas poprzez kompletny tok kompletowania deklaracji. Program zaalarmuje nas, jeśli opuścimy jakąkolwiek znaczącą pozycję, wyliczy należności na postawie przekazanych informacji, ułatwi wyselekcjonować odpowiedni formularz.

Gdy wypełnimy poprawnie formularz możemy nadać go pocztą elektroniczną do Urzędu Skarbowego. Musimy pamiętać wyłącznie o tym, ażeby pozyskać dokument UPO, zaświadczający złożenie oświadczenia podatkowego.

 

pit 38 podatki pit Formularz pit 36 ulga na dzieci pit 2014 PIT przez Internet Program do pit PIT 36 odliczenia podatkowe podatki 2014

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>