Deklaracje podatkowe a pit 37

Posted by on gru 21, 2013 in Artykuły | 0 comments

Jeśli i Ty musisz co roku wypełniać deklaracje PITową, wiesz, że nie jest to przyjemny proces. Natomiast, dzięki wstawiennictwie rewolucyjnych środków technicznych, możemy uprościć tenże mechanizm. Nie należy się obawiać to banalnie proste! Warto nabyć garść wiadomości na ten temat.

PIT 37 – dla kogo?

Formularz PIT 37 jest najpopularniejszy. Tyczy się obywateli, który są pracownikami oraz są rozliczani poprzez płatnika. Poza tym zdobyli dochody, z tytułu:

  • Wynagrodzenia wynikającego ze stosunku pracy
  • Zasiłków
  • Stypendiów
  • Profitów z praw autorskich
  • Świadczeń i zasiłków przedemerytalnych
  • Profitów osiągniętych samemu na różnorodne warianty umów
  • Emerytur i rent

Czego potrzebujesz, żeby rozliczyć się z PIT 37?

Rozwiązanie jest łatwePonieważ posiadasz etat, nie rozliczasz się w pełni odrębnie.Dający pracę musi oddać Ci dokument PIT 11, który stanowi podstawę do wypełniania Twojej deklaracji. Firma, w której jesteś zatrudniony ma na to termin do końca lutego 2014 roku. Twój moment składania deklaracji kończy w kwietniu 2014 roku.

Jak bez błędów wyliczyć PIT 37?

Z tym problemem nie zostajesz sam Z pomocą przybywają innowacyjne środki, które posłużą Ci przebrnąć przez ten proces. Jednym z nich jest niepłatny program PIT Pro, który wyposażony został z system zdatnych sugestii, dzięki którym natychmiast wypełnisz obliczenia.Czerpiąc z nowych opcji, zapobiegasz czynienia pomyłki i w najlepszym przypadku, ponownego dopełnienia druku.

Dokonując rozliczeń, miejmy na względzie obowiązujące nas terminy  i nowych możliwościach, które uproszczą nam wyliczenie z podatku.

pit 38 podatki pit Formularz pit 36 ulga na dzieci pit 2014 PIT przez Internet Program do pit PIT 36 odliczenia podatkowe podatki 2014

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>