Chmura podatków? Przeczytaj!

Posted by on paź 26, 2013 in Artykuły | 0 comments

Egzystujemy w XXI wieku i najsprawniej jest we wszelkich częściach żywota korzystać z nowinek technicznych. Jedną z powyższych jest Chmura.


Chmura dla podatnika.

Chmura to opcja archiwizowania plików. Od tej pory nie ma obowiązku zapisywać plików na mailu czy twardym dysku. Chmura nie ma ograniczeń pod względem przestrzeni i pory dostępu. Nasz druk PIT nie zniknie z niej nigdy.

Zalety chmury

 - PIT przechowywany na komputerze lub laptopie łatwo ulega skasowaniu. Chmura jest niezniszczalna!

 - Do Chmury nie włamie się nikt niepowołany. Twój formularz PIT jest bezpieczny.

 - W każdej szerokości i długości na świecie zyskujesz natychmiastowy dostęp do Chmury.

 - Na mocy Chmury jesteś w stanie wydrukować druk gdy będziesz tego potrzebował.

 - W Chmurze możesz edytować druk PIT i nanosić poprawki.

 - Korzystasz z Chmury absolutnie nieodpłatnie!

Chmura dla współczesnego podatnika

Używając Chmury nie zdarzy ci się o niczym zapomnić i nie zawieruszy ci się PIT. Nie musisz się martwić, że twój formularz PIT został błędnie wypełniony – zawsze możesz nanieść korektę. A nade wszystko, druk nigdy nie zostanie narażony na zniszczenie. Nie poplamisz go, nie zostawisz na przystanku i nie zagniesz rogów. Twój PIT w Chmurze zachowuje formę niezniszczalną i nieprzemijalną. 

Czerpiąc z nowinek technicznych jesteś pewny, że PIT będzie złożony właściwie. Wszelkie ewentualne niebezpieczeństwa w trakcie rozliczenia PIT zostały unieważnione. Potrzeba tylko, abyś pamiętał, że ostateczny termin to 30 kwietnia 2014 roku. Reszta zależy wyłącznie od ciebie.

pit 38 podatki pit Formularz pit 36 ulga na dzieci pit 2014 PIT przez Internet Program do pit PIT 36 odliczenia podatkowe podatki 2014

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>